Kancelaria Prawna i Tłumaczeń
Maja Grzegorczyk
Radca Prawny
ul. Monte Cassino 38/1; 70-764 Szczecin
tel./fax 91 434 13 67; kom. 501 148 704
e-mail: kancelaria@maja-grzegorczyk.com

Kancelaria

Filozofia przyświecająca pracy personelu Kancelarii oraz współpracujących z Kancelarią radców prawnych, adwokatów oraz prawników zasadza się na profesjonalnym podejściu do Klienta, zaangażowaniu, rzetelnej i ciężkiej pracy oraz zapewnieniu Klientom Kancelarii pełnego poczucia bezpieczeństwa.

Naszym celem jest znalezienie najbardziej optymalnych rozwiązań, które pomogą w rozwoju działalności prowadzonej przez Klientów Kancelarii, a także dbanie o bezpieczeństwo każdego z podejmowanych przedsięwzięć gospodarczych. Usługi oferowane przez Kancelarię oparte są na wiedzy oraz bogatej, wieloletniej praktyce i stanowią odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Rzetelna praca Kancelarii oraz najwyższy poziom oferowanych usług przekładają się na sukces Klientów Kancelarii.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez Kancelarię Prawną i Tłumaczeń Radcy Prawnego Mai Grzegorczyk i pozostaję w przekonaniu, że informacje zawarte w niniejszym serwisie ułatwią Państwu podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy z Kancelarią.

Dotychczasowi Klienci Kancelarii na każdym kroku podkreślają, iż kompleksowa obsługa prawna prowadzona przez Kancelarię oraz udzielana w jej ramach pomoc prawna, a także szkolenia prawne opracowywane i prowadzone przez Radcę Prawnego Maję Grzegorczyk to usługi świadczone na najwyższym poziomie merytorycznym, któremu towarzyszy zaangażowanie i profesjonalizm.

© 2012 Copyright - maja-grzegorczyk.com | All Rights Reserved